"Планета довгожителів" - 2019

«Планета довгожителів» — 2019

НАКЛЕЙКА

 

Шановні друзі та партнери!

Раді Вас повідомити, що Всеукраїнський фестиваль для пенсіонерів  «Планета довгожителів» відбудеться 28, 29, 30 вересня в Одесі. У цьому році — за підтримки Одеської міської ради.

Фестиваль, організований ВСАД «ІТ-бабусі» проводиться щороку, починаючи з 2014 року, напередодні Всесвітнього Дня людей похилого віку 1 жовтня.

Девіз фестивалю: Від патефона — до смартфона!

Його мета : активне, творче, свідоме довголіття, розвиток нової культури життя на пенсії.

Запрошуємо на фестиваль: людей старшого віку, що мають бажання навчатись, розвиватись, спілкуватись; організовані та неформальні команди пенсіонерів з різних міст та з різних країн, організації, що працюють з пенсіонерами, волонтерів, молодь, усіх, кого цікавлять ідеї активного довголіття, журналістів, блогерів, громадських діячів.

Чекаємо на Вас в Одесі у найбільш привабливий оксамитовий час, коли ще Чорне море тепле, можна купатись, але туристів вже набагато менше і воздух не такий спекотний. На вас очікують цікаві, змістовні, унікальні події інтелектуального, креативного та оздоровчого напрямків. Допоможемо організувати недорого проживання у партнерських готелях у центрі міста та харчування учасників.

Ми шануємо наших дідусів і бабусь і створюємо нову культуру життя для людей поважного віку.

Зареєструватись на фестиваль можна буде від 5 липня, форма реєстрації буде на сайті і у Фб. Слідкуйте за нашими новинами!