Технології, що разом із нами змінюють світ на краще...

Технології, що разом із нами змінюють світ на краще…

80880450_10215789037935948_3770801051880390656_o

У рамках соціального проекту «Google for life» було створено мотивуючих відеороликів, це живі історії про українців, які змінюють життя завдяки технологіям. Герої проекту — звичайні люди, які досягли дивовижних результатів у своїй діяльності, реалізували себе і допомагають іншим. Серед цифрових героїв — один із членів організації «ВСАД «ІТ-бабусі»,кандидат технічних наук, журналіст, блогер, новий одесит, який кілька років тому переїхав із Донецька. Володимир Богатирьов. Його  історія —  про третій вік, про спадкоємність поколінь, про наших айті-бабусь і дідусів, про наше місто, яке плекає таланти… Одеса стала для нього та його родини насправді рідною. Тут він захопився журналістикою, почав висвітлювати різні цікаві події, яких так багато відбувається у місті, окрім того, продовжує навчати і навчатися.

  • Я займаюсь освітою все своє життя, можу бути наставником, можу бути стажером, незалежно від віку, — розповідає Володимир, — Дуже хочеться, щоб мої ровесники – ті, хто старші, чи молодші, захотіли навчатись, жити на повну…

Партнер цього проекту Міністерство цифрової трансформації України. Заступник міністра Валерія Іонан під час презентації сказала: Ми — не лише про цифрову трансформацію. Ми за те, щоб трансформувати державу, інституції, бізнес….

— Ми сподіваємося, що історії героїв нашого проекту та їхній особистий досвід мотивують українців різного віку і соціального положення активніше використовувати сучасні технології у своєму повсякденному житті та роботі, — підкреслив директор зі взаємодії з органами державної влади Google Україна Олег Якимчук.

Ми дякуюємо усім, хто долучився, до  цього проекту.   Україна має шанс, коли у нас живуть такі люди!