Богатирські навчання: оплатіть комуналку онлайн!

Богатирські навчання: оплатіть комуналку онлайн!

У нинішніх умовах оплата комунальних платежів є проблемою для багатьох українців. У порожніх містах — скопичення людей біля банків, компанії-постачальники послуг заявляють про те, що борги катастрофічно ростуть… Щоб подолати цю проблему і навчити українців сплачувати комуналку, не виходячи з дому, Міністерство цифрової трансформації України спільно із сервісом онлайн-платежів та переказів Portmone.com створили освітній серіал «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома».
Мета освітнього серіалу – навчити громадян, особливо людей поважного віку, різним способам оплати комунальних платежів, не виходячи з дому. Оплата комунальних платежів онлайн – це єдиний безпечний для здоров’я варіант оплати під час карантину. Український силач, володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу»

Василь Вірастюк

знявся у серіалі, щоб особисто побороти цю проблему. А його партнер знає все про онлайн оплати — генеральний директор компанії portmone.com Святослав Комаха. Серіал складається із 7 серій, що охоплюють оплату комунальних платежів на сайтах підприємств та банків, за допомогою платіжного сервісу, у мобільних застосунках банків. Навчіть своїх старшеньких платити за комуналку онлайн за допомогою серіалу, що вже доступний на платформі Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/courses/komunalka-online