Навчаємось користуватись цифровими грошима - через серіал!

Навчаємось користуватись цифровими грошима — через серіал!

изображение_viber_2020-04-28_16-38-54

Ситуація з коронавірусом змусила нас інакше поглянути на онлайн-навчання. Карантин показав актуальність цифрової грамотності, причому одразу у всіх сферах життя.

Міністерство цифрової трансформації під керівництвом Михайла Федорова працює в прискореному режимі. Дивовижно для державної служби, але для Мінцифри норма — бути за зв’язку 24 години на добу, сім днів на тиждень і відповідати на виклики миттєво. На платформі «Дія. Цифрова освіта», що працює з 21 січня, вже 17 освітніх серіалів і курс мобільної грамотності «Смартфон для батьків». Понад 200 тисяч осіб навчаються на платформі оналйн, і най-більшої популярності набуває освітній серіал для державних службовців — загальна кількість студентів сягає  50 тисяч!

Мені, як голові правління ГО «Айті-бабусі» також  пощастило стати «зіркою» серіалу. Разом із Сергієм Макаренком, представником «Приватбанку», ми знялися в освітньому серіалі про цифрові гроші.

Багато років поспіль я користуюся цифровими грошима, онлайн-банкінгом, оскільки це зручно, безпечно й екологічно. Купивши перший смартфон, одразу ж встановила додаток свого банку і можу послуговуватися цифровими грішми у будь-якому куточку світу, де є Інтернет. Це вивільняє багато часу, котрий можна витратити, зокрема, на творчість, спілкування з родиною, мандрівки, під час яких особливо усвідомлюєш переваги цифрових грошей.  Отже, отримавши пропозицію знятися в серіалі про цифрові гроші, я охоче погодилася. Легко навчати тому, в що віриш і чим користуєшся реально. Під час зйомок набула  нового досвіду. З нами працювала молода, але дуже професійна команда, уважні, креативні й водночас сконцентровані на своїй роботі хлопці та дівчата. Я ще раз переконалася, що в Україні — чудова молодь. Сергій Макаренко виявився цікавим і веселим співрозмовником, тож час зйомок минав швидко. Готовий серіал вийшов на екран на платформі «Дія. Цифрова освіта» буквально за тиждень.

IMG_8771 IMG_9052

Пропоную Вам також долучитися до перегляду цього серіалу й допомогти старшеньким зареєструватися на платформі, щоб вони могли опановувати нові навики. Повірте, це всім нам полегшить життя!

У серіалі можна дізнатися, як розпоряджатися цифровими грошима, щоб оплачувати покупки в магазині та онлайн, як використовувати кредитні кошти без сплати відсотків і потроху відкладати на депозит, як послуговуватися смартфоном чи розумним годинником замість гаманця, як сплачувати комунальні послуги, поповнювати рахунок чи переказувати гроші на картку іншій особі, не виходячи з дому. Ми розповідаємо про основні правила використання картки, які допоможуть уникнути неприємних ситуацій. Всього сім коротеньких серій. Після кожної можна пройти тестування, щоб пересвідчитися у здобутих знаннях. Для тих, хто навчається, можна скачати файли з готовою інформацією, яку можна роздрукувати і переглядати, наче конспект.

Бажаю всім приємного навчання і багато нових цифрових грошей!

https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-money