Діти Другої світової - в спектаклі онлайн...

Діти Другої світової — в спектаклі онлайн…

Поруч з нами живе покоління дітей Другої світової війни…. Сьогодні їм, переважно, за 80, і не всі памятають, що відбувалося тоді…  Минуло 75 років з того часу. як закінчилась Друга Світова війна. Про ті події написано чимало книг, знято безліч фільмів. Але ми мало знаємо про те, що відбувалося під час війни від самих «дітец  війни». Дітей, які залишались сиротами, дітей, які голодували, які потрапляли разом з батьками в дитячі будинки чи концтабори…

До Днів памяті і примирення ГО «ВСАД ІТ-бабусі» разом із арт-майстернею «Пульс міста» створили незвичайний проект. Діти війни, учасниці нашої спільноти, діляться власними, справжніми спогадами про ті часи. Їх розповіді про дитинство — це живі документи того часу.

Арт-майстерня «Пульс міста» створила документальний спектакль “Жіночі історії: рефлексія про Другу світову». Пять історій жінок, нинішніх айті-бабусь, які під тієї війни були дітьми покажуть акторки проекту. Ми всі разом намагаємось зрозуміти: що повязує минуле й майбутнє, чому та, давно минула війна досі стукає болем у наші серця?

Оскільки спектакль відбувався в умовах самоізоляції, він проходив на платформі ZOOM, кожна з акторок бура у себе вдома. Наші героїні : Лада Бондарєва, Тамара Криницька, Валентина Харитонова, Лера Гугля, Олександра Іонік дивились трансляцію онлайн.

Трансляція спектаклю відбувалась на сторінці в Фейсбуку Арт-майстерня «Пульс міста».
96076192_1039401006454761_4604102549291663360_n

 

Переглянути документальний спектакль можна тут:

https://www.facebook.com/pulse.in.odesa/videos/237625784124832/