Відписки? Ні, відмазки!

Відписки? Ні, відмазки!

За матеріалами статті «Гроші, пошта, дядя Міша» http://itbabushka.com.ua/?p=1961

від імені керівника ГО «ВСАД «ІТ-бабусі» був  написаний лист-звернення    на три адреси: керівнику Одеської дирекції Укрпошти Сергію Дрозду, керівнику АТ «Укрпошта» Смілянському І.Ю., Міністру Інфраструктури Владиславу Криклію.  У листі було викладено суть справи та надані підтверджуючі документи, зокрема фото квитанції, на якій видно, що переказ, у сумі 5800 гривень, відправлений 21 грудня 2019 року, Меєр Славуцький отримав 15 травня 2020 року.

Оскільки гроші, хоча й через півроку , Меєру Славуцькому все ж вдалось отримати, у  листі високопосадовцям, написаному від імені громадської організації «ВСАД «ІТ-бабусі», членами якої є подружжя Славуцьких, було таке прохання:

 

«Просимо Вас звернути увагу на безпрецедентний випадок викрадення коштів, провести службове розслідування, покарати винних і повідомити нашу організацію про результати.»

З відповіддю не забарилися.

IMG_20200703_083926_1

З Міністерства інфраструктури за підписом першого заступника міністра Дмитра Абрамовича прийшла відповідь, у якій, по суті, йшлося про те, що «АТ «Укрпошта» є акціонерним товариством, 100 % якої належать державі в особі Міністерства інфраструктури, яке здійснює управління корпоративними правами держави стосовно товариства». Але при цьому «порушене питання не належить до компетенції Мінінфраструктури». Тому звернення надсилається «Укрпошті» для розгляду в установленому порядку.

За підписом керівника Одеського відділення «Укрпошти» Сергія Дрозда також прийшла відповідь, у якій, по суті, написано:

«Оскільки до Вашого звернення не додані документи, що надають Вам повноваження діяти в інтересах Славуцького М.Л., надати Вам інформацію стосовно виплати йому поштового переказу, про який йдеться у Вашому зверненні немає законних підстав».

Хочу відзначити, що у листі, написаному від імені голови ГО «ВСАД «ІТ-бабусі», яка уповноважена законно представляти інтереси своїх членів, не було такого прохання – надати інформацію стосовно виплати переказу М.Л.Славуцькому. Така інформація вже була надана Департаментом праці та соцполітики у ході розслідування. Суть листа полягала в тому, щоб «звернути увагу на безпрецедентний випадок викрадення коштів, провести службове розслідування, покарати винних і повідомити нашу організацію про результати». Але про це у листі – ні слова. Мабуть, також службова таємниця.

Третій адресат – керівник Укрпошти Ігор Смілянський також пише про те, що ГО «ВСАД «ІТ-бабусі» не має законних підстав діяти від імені М. Славуцького. Окрім того, у листі повідомляється те, що «викладені у листі зауваження щодо неналежного надання послуг працівниками відділення № 31 опрацьовані в колективі даного ВПЗ Керівництвом Одеської дирекції Укрпошти. Вжиті заходи щодо недопущення подібних випадків у подальшому».

У чому полягали «вжиті заходи», у листі не повідомлялось.   Відомо лише одне: невдовзі після інцидента Меєра Славуцького викликали на пошту, начебто «у важливій справі» і змусили підписати листа про те, що він не має жодних претензій до відділення № 31. Перед ним ніхто навіть не вибачився.

Усі посадові особи відділення № 31 лишилися на місці, усі «працюють»… Працівниця пошти Тетяна, яка приховувала гроші, і досі сидить , ніби нічого й не трапилось, на своєму робочому місці. Видає перекази.

Нічого не змінилося. Красти – можна. І вам нічого за це не буде. За вами – система.

 

Саме таке враження складається після такої реакції високопосадовців на звернення. Але ми продовжуємо свою роботу. ГО  «ІТ-бабусі» робить все, щоб такі речі в Україні стали неможливими. Ми захищаємо наших стареньких!